Uzman Su Tesisatçı Ustasını Arayın 0533 764 29 30 İletişim.
Malatya Su kaçağı Tespit, Fayans Altında, Duvar İçlerinde Su Kaçağınız Var Ve Ne Yapacağınızı Bilmiyor Musunuz? Hemen Bizi 0533 764 29 30 Numaralı Telefondan Bilgi Edinebilirsiniz. Malatya' da Su Kaçağı Tespit, Cihaz Sayesinde Daha Kolay Zahmetsiz Haline Gelmektedir. Kaçağı Onaralım Sizi Büyük Bir Dertten Kurtaralım. Malatya Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Kanalizasyon Arıza, Klozet Açma, Banyo Gideri Açma, Mutfak Sifonu Tıkanıklığı Açma.

Kaçak Su Tespit Cihazı

Kaçak Su Tespit Cihazı

Malatya su kaçağı tespiti

Bizim işimiz görünmüyen su kaçağı  bulma, tahmin edilmiyen duvar içlerindeki tesisat borularının su kaçak’larını hedef şaşmadan tespiti ve düşük maliyetle hasarları tesisatçı ustalarımız tamir etmektedir. Su kaçağı cözüm merkezi, su kaçağı artık problem olmaktan çıkıyor. Firmamız profesyonel ekibiyle su sızıntısı sorununa çözüm sunmakta. Avrupa ‘nın  en gelişmiş cihazlarıyla hiç bir yere hasar vermeden nokta tespit etmektedir.

Su kaçağı,  Şurda  burda demiyoruz konutunuzun hiçbir yerine zarar vermiyoruz, uzman ekibimizle hasarlı noktayı onarıp teslim ediyoruz

Neden su kaçağı tespitinde Erkan iş 

1- Nokta su kaçağı tespiti
 
2 – Deneyimli ekip ve ekipman
 
3 – En az hasarla arızaya müdahale etme
 
4 – Profesyonel hizmet anlayışı
 
5 – Birçok ilde hizmet ağı
 
6 – 26 yıllık tecrube
 
7 – Teknolojik cihaz parkuru

kameralı su kaçağı tespit  ve su sızıntısı bulma :Kamera ile su kaçağı bulma,dedektörle su kaçağı bulma gibi su ile ilgili arızalarda  kullanılan en etkili yöntemlerin başında bu sistemler yer almaktadır.Konut ve iş yerlerinde meydana gelebilecek her türlü sızıntı ve su kaçağı çok kısa süre ve mahali kırmadan su kaçağını sebebi tespit etme yöntemleridir.Firmamızca malatya tesisat olarak teknolojinin en son imkanları ve sistemleri kullanılmaktadır.

malatya su kaçağı bulma ekibimiz son teknolojiyi kullanarak profesyonel aletler ile su kaçağı  bulma konusunda kırmadan dökmeden profesyonelce işlerini yaparlar.

kameralı su kaçağı bulma konusunda malatya genelinde hizmetlerimiz mevcuttur.Su kaçağı bulmada kullandığımız su kaçak tespit dedektörler sektörünün en iyisi olup yanılma payı çok düşüktür.

Kameralı ile su kaçağı bulma sizlere getireceği avantajları sıralarsak birincisi kırma ve ezbere tahmini seçenekleri çürütmek olabilir çıkabilir gibi terimleri yok etme,zaman ve maliyeti en aza düşürmek ve en önemlisi kafanızdaki sıkıntı ve sitresi en aza düşürmektir.Olasılıkları bırakın kesin çözüm merkezi

malatya su kaçak servisini arayın

 

TERMAL KAMERAYLA SU KAÇAĞI TESPİTİ

malatya_su_kacak_servisMalatya sıhhi tesisat firmamız su kaçağı konusunda dünyanın en yeni teknolojisi olan termal görüntüleyici sistemini kullanmaktadır.  Termal kamera veya termorrafi kızılötesi görüntüleri ısı veya enerji görüntülerini yakalar.

Termal kamera ile hasarların gözle görülmeyen noktaları görmeye hasarların sebeplerini nem, küf rutubetlenme, gibi sorunları görmeye arza sebeplerini gereksiz işlem yapmayı önler maliyeti minimuma indirir.

su kaçağı sebepleri

Genellikle çok eski binalarda önceden kullanılan galvaniz borunun çürümesi. Kullanılan malzemenin kalitesiz ve çok dayanıksız olması. Üçüncü olarak da tesisatı yapan ustanın işi tam anlamı ile bilmemesi olarak sıralayabiliriz. Tesisatçınızı seçerken fiyata değil işçiliğe önem verirseniz sizin için  sorunsuz bir tesisat ortaya çıkmış olur. Su kaçaklarında sıkça görülen kaynak hatası tesisat ölçülerinde yanlış yer tayi atık su borularında pimaşlar da meyi yani eğimin yönünün ters olması ve boru içinde kalan suyun conta ve birleşme noktasından sızıntı yapmaya sebebiyet

 

su-kacak-1  su-kacak  termal_su_kacak_malatya  su_kacak_tespit_malatya_4

 

HİZMET VERDİĞİMİZ İLLER : MALATYA – ELAZIĞ – KAHRAMANMARAŞ – SİVAS – ADIYAMAN – ŞANLIURFA – İZMİR – BURSA – DİYARBAKIR -BİNGÖL -ERZURUM

 

04 Şubat 2021
Kaçak Su Tespit Cihazı için yorumlar kapalı
4.711 kez görüntülendi