Malatya kanalizasyon açma, tuvalet açma, banyo açma, lavabo açma, mutfak gideri açma ve her türlü pis su gider tıkanıklığı açma Kırmadan profesyonel 7/24 hizmet %100 çözüm. Malatya Su Kaçağı Tespiti KIRMADAN DÖKMEDEN KAMERALI CİHAZLARLA KESİN ÇÖZÜM SUNMAKTADIR.

KLOZET VE LAVABO – TIKANIKLIĞI AÇMA

KLOZET VE LAVABO – TIKANIKLIĞI AÇMA

KLOZET_TIKANIKLIGI_ACMA_MALATYATIKANAN KLOZETİ AÇMAK

Malatya tesisat olarak Klozet tıkanıklığı en çok rastlanan tıkanma sorunları arasında gelir.klozerin içine yalnızşıkla atılan bir cisim (bez,eldiven,kumaş) ana atık su hatlarınında tıkanmasına sebep olabilir. klozet tıkanıklığını kendi yönlemlerinizle açamıyorsanız bizden profosyonel hizmet alabilirsiniz.Klozet tıkanmalarını  robot makinalarımız ve uzman tesisatçı ustalarımızda hiçbiryere zarar vermeden açabiliriz.

TIKALI TUVALETİ AÇMA

Tuvalet tıkanıklığı en çok rastlanan tıkanma sorunları arasında gelir. Tuvaletin içine yanlışlıkla atılan bir cisim (bez, eldiven, kumaş) ana atık su hatlarınında tıkanmasına sebep olabilir. Tuvalet tıkanıklığını kendi yönlemlerinizle açamıyorsanız bizden profosyonel hizmet alabilirsiniz. Tuvalet tıkanmalarını robot makinalarımız ve uzman tesisatçı ustalarımızda hiçbir yere zarar vermeden açabiliriz. Malatya kanalizasyon arıza telefonundan ulaşabilirsiniz. Tıkanıklıklar bir evde olabilecek ciddi sorunlardan biridir tıkanıklığın meydana gelmesi durumunda su geri gelebilir komşularınızın kullandığı su ana hatlarda  tıkanma varsa size gelebilir malatya kanalizasyon gece gündüz açamadığınız tıkanıklıklarda acil olarak hizmet vermektedir.tıkanıklık açma

KLOZET_TIKANIKLIGI_1  KLOZET_TIKANIKLIGI_2  KLOZET_TIKANIKLIGI_3  KLOZET_TIKANIKLIGI_4

 

26 Ocak 2011
KLOZET VE LAVABO – TIKANIKLIĞI AÇMA için yorumlar kapalı
2.011 kez görüntülendi