Uzman Su Tesisatçı Ustasını Arayın 0533 764 29 30 İletişim.
Malatya Su kaçağı Tespit, Fayans Altında, Duvar İçlerinde Su Kaçağınız Var Ve Ne Yapacağınızı Bilmiyor Musunuz? Hemen Bizi 0533 764 29 30 Numaralı Telefondan Bilgi Edinebilirsiniz. Malatya' da Su Kaçağı Tespit, Cihaz Sayesinde Daha Kolay Zahmetsiz Haline Gelmektedir. Kaçağı Onaralım Sizi Büyük Bir Dertten Kurtaralım. Malatya Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Kanalizasyon Arıza, Klozet Açma, Banyo Gideri Açma, Mutfak Sifonu Tıkanıklığı Açma.
Malatya Tuvalet Açma

 Tuvalet Açma

Malatya Tuvalet Açma servisi olarak Malatya ve tüm ilçelerinde tüm Tuvalet açma ve Tıkanıklık Açma sorunlarınıza anında hizmet veriyoruz. Şimdi hemen Tuvalet Açma için bizi 0533 764 29 30 numaralı telefonumuzdan arayabilir veya aşağıdaki canlı destek & whatsapp butonlarından iletişime geçebilirsiniz.

TUVALET TIKANIKLIĞI NASIL AÇILIR? 

Tuvalet açma Şehir hayatında sıklıkla karşılaştığımız sorunlar arasında tuvalet tıkanması,lavabo klozet,küvet, mutfak giderlerindeki tıkanma problemleri yaşanmaktadır firmamız bu gibi sorunlara profesyonel hizmet vermektedir evinizin hiç bir yerini kırmadan kirletmeden açma ve görüntüleme veya kamera sistemiyle çözmektedir daha düşük maliyetle hasarsız sorunsuz çözüme ulaşmaktadır. Tıkanmış bölgeyi müşterilerimiz kendi gözleriyle görmektedir atılan cismi ne olduğunu neyin sebebiyet verdiğini tanık olmaktadır.  Malatya Tuvalet tıkanma sebepleri genellikle bilinçsizce atılan ıslak mendiller tıkanmaya neden olmaktadır.

KIRMADAN TIKANIKLIK AÇMA

KIRMADAN LAVABO AÇMA

KİRLETMEDEM TIKANIKLIK AÇMA

tuvalet açma

Tuvalet Açma / Klozet neden tıkanır?

  • Tuvalete atılan, suda erimeyen kalitesiz tuvalet kağıtlarını tuvalete atmak
  • Tuvalet veya klozete atılan büyük cisimler (kadın pedleri, sünger, diş macunu tüpü)
  • Islak mendil veya bezler
  • Tuvalet giderinin eğimsiz olması
  • İnşaat halinde gidere dökülen harç, moloz vb. şeyler
  • Çökme vb. durumlar

Maddeler halinde bahsedilen tuvalet tıkanıklığı nedenleri tuvaletin tıkanmasında rol alan en büyük etkenlerdir. Özellikle kadın pedleri, suda erimeyen tuvalet kağıtları ve ıslak mendiller en çok karşılaşılan durumlardır.

Robot cihaz, tıkanıklık açmak

Robot cihaz, tıkanıklık açmak için ve lavabo tıkanıklığı oluşturan kaba pislikleri kırmak ya da çıkarmak için kullanılan bir cihazdır. Mutfak lavabo tıkanıklığı, robot cihazlar aracılığıyla açıldığında ve yardım aldığınız tıkanıklık uzmanı ekipten kameralı sistemle görüntüleme yapılmasını istediğinizde lavabo tıkanıklığı probleminin pimaş hattındaki yağlanmadan kaynaklandığı tespit edilmiş olabilir. Pimaş içinde yüzeyine yapışan ince tabaka yağların ve tortuların tamamen temizlenmesi gerekir. Temizlenmediği takdirde zaman içerisinde bu tortularla yağlara atık maddeler yapışacak, bu da yeniden tıkanıklığa neden olabilecektir.

Pimaş hatlarında yağlanma, tortu gibi problemlerin ortadan kalkması için geliştirilen cihaz, 150 bar basınçla su püskürterek yağlanma, tortu, çakıl, kum gibi atıkları rögar hattına kadar gönderebilen özel pimaş yıkama cihazıdır. Bu cihaz, ağız genişliği 15 cm çapında olan pimaş hatlarına kadar verimli performans sağlar.
Sorunun çözümü için yardım aldığınız servis personelinden işin tamamlanmasının ardından yaptıkları işi anlatan sözleşme evrakı istenmelidir. Ayrıca yapılan iş garanti kapsamına giriyorsa sözleşmenizde garanti şartlarının belirtilmesini mutlaka istemelisiniz. Su kaçağı tespiti yapılan daire veya iş yerinde onarımı yapılan parça veya tam onarımlar, yıkama yapılan pimaş hatları, değişimi yapılan temiz su tesisatları, değişimi yapılan pimaş hatları garanti kapsamındadır.

Mutfak giderlerindeki tıkanık açma

Malatya tıkanıklık açma Mutfak giderlerindeki tıkanık açma yöntemleri sorunu tamamen ortadan kaldırmaktadır. Tıkanıklık nedenlerinin başında, eğer inşaat zamanında eksik veya hatalı yapılan bir bölüm yoksa ve yakın zamanda tadilat yapmadıysanız, genelde yağlanma veya yemek atıklarından meydana gelir. Bu gibi durumlarda destek istediğiniz profesyonel ekipler, özel olarak tasarlanmış çelik helezon yaylı robot tıkanıklık açma makineleri ile mutfak giderindeki tıkanıklığa, pimaşlarınıza ve herhangi bir yere zarar vermeden müdahale yapmakta, bu böylece de mutfak lavabo tıkanıklığı giderilebilmektedir.

Pimaş hatları için özel olarak geliştirilmiş tıkanıklık açma cihazlarından tamamen farklı olan kameralı sistemler ile görüntülemeyi uzman ekipten ısrarlı bir şekilde istemeniz gereklidir. Bu işlemle birlikte mutfak gider hattınızda herhangi bir problem kaldı mı diye düşünmenize de gerek kalmamaktadır. Doktorların kullandığı endoskopi cihazına benzeyen bu sistem ile pimaş hattınızda olan sorunları ve hataları çok rahat bir şekilde görebilirsiniz.

Benzer hizmetlerimiz : Malatya pimaş açma, Malatya kameralı tıkanıklık açma, Malatya cihazla tıkanıklık açma, Malatya robotla tıkanıklık açma, Malatya tuvalet açma, Malatya lavabo açma, Malatya lavabo açan firmalar,  Malatya tıkalı lavabo açma, Malatya kanal açma,  Malatya klozet açma, Malatya  boru tıkanıklığı açma, Malatya kanalizasyon açma, Malatya su borusu açma, Malatya ’ da tıkanıklık açma, Malatya pisuvar açma,  Malatya gider açma, Malatya tıkalı gider açan firmalar, Malatya tıkanıklık açan firma, Malatya tıkalı kanal açma servisi

30 Nisan 2023
Malatya Tuvalet Açma için yorumlar kapalı
6.368 kez görüntülendi