Malatya Su Kaçağı Tespiti ve Su tesisatçı Hizmeti Hemen arayın (533) 764-2930 İletişim.
Malatya Su Kaçağı Tespiti Tel: (533) 764-2930 Teknolojinin gelişmesi ile duvarlarınızı kırmadan dökmeden son teknoloji cihazlarla yapınızın su kaçağı sorunun tespiti ve tamiri mümkündür. Su Kaçak Tespiti Olarak 40 Yıla Aşkın Süredir Malatya'da Hizmet Vermektedir.
Su Gideri Açma

Pis Su Gideri Açma

Gider borularının tıkanması su tesisat sorunlarının en sıkıcı olanıdır bu tür tıkanmalar eski yapilarda daha çok meydana gelmektedir çünkü eski binalarda pis su gider boruları pik eski sistep boru olduğu için tıkanma olasılığı cok yuksek bu sorunlar daha cok değişme ile çözülmektedir. yeni binalarda pis su borularının tıkanması meyil problemleri yağlanma, erimiyen tuvalet kağıdı yabancı cisimlerin tuvalete düşmesiyle meydana gelmektedir. bu tür sorunlar başınıza geldiği zaman uzman kadro muz la hizmetinizdeyiz.

Apartman Su Gideri Tıkanması

Cihazla pis su gideri tıkanıklık açma hizmeti veren bir tesisatçıdan destek alırsanız, ustalar kameralı cihazla giderlerin içini görüntüler. Hem tıkanıklık sebebini, hem de tıkanıklık yerini kırmadan tespit ederler. Bu modern işlemlere tıkanıklığı açmak için robot denilen kanal açma makinesiyle devam ederek, gider tıkanıklığını kolayca açarlar.

Tesisattaki tıkanıklıklarda en kısa sürede müdahale edilmesi gerekir. Tuvalet tıkandıysa, banyo, mutfak tıkanıklığı olduğunda, cihazla pis su gider tıkanıklık açma hizmeti almanızı tavsiye ederiz. Evinizde seramiklerin kırılmasını istemiyorsanız, duvarlarınıza zarar gelmesini istemiyorsanız, bu yöntemi kullanan bir tesisatçıyı çağırmalısınız. Tıkalı giderlerin içi kameralı cihazla görüntülenmeli ve nerede tıkanıklık olduğu tespit edilmelidir. Giderlerin içindeki yabancı madde robot yani kanal açma makinesi ile dışarıya çıkarılmalıdır. Bu sayede herhangi bir yerde kırma yapılmadan tıkanıklık sorununa son verilir.

Pi su gider tıkanıklık açma işleminde deneyimli ustalarla, cihazlarla hizmet verecek bir tesisatçınız olmalıdır. Tıkanmış tuvalet, küvet, lavabo giderleri kalmasın. Kırmadan tıkanıklık açma hizmetiyle bu sorundan kurtulun.

PİMAŞ GÖRÜNTÜLEME NEDİR?

Mutfak lavabonuzun veya tuvalet yada banyo giderlerinizin içinde kırıkları ,çatlakları tespit edebilmek pimaş hattınızda eğim var mı kireçlenme var mı tüm problemlerinizi sahip olduğumuz elektronik kamera ve görüntüleme sistemi ile çözüyoruz.

Robot sistemi ile kırmadan dökmeden açıyoruz.

Örneğin, tuvalet hattınız tıkalı tuvaletinizi kullanamıyorsunuz öncelikle kamera ile bakıyoruz neden tıkandığını tespit ediyoruz sonra ise tıkanıklık açma cihazı

(Robot sistemi ) ile tıkanıklığınızı açtıktan sonra tekrar pimaş hattınızı kamera ile görüntüleme yapıyoruz eğer ki pimaş hattınızda tekrar sorun olabilecek bir problem

var ise kamera sayesinde tespit edip siz değerli müşterilerimize bilgi veriyoruz ?

* Ana borunuzda çökme mi var yada şüphe mi duyuyorsunuz ?

* Tuvaleti kullandığınızda su az mı gidiyor ?

* Üst kattaki komşunuz tuvaleti kullanınca su sizden mi çıkıyor ?

* Duş alırken suyunuz çekmiyor mu ?

* Klozetiniz mi tıkandı problem mi yaşıyorsunuz ?

* Mutfak lavabonuz tıkalımı ,kullanamıyor musunuz ?

İşte sizlere kesin çözüm ! Hemen arayın probleminizi çözelim.

Uzman kadromuz ve profesyonel ekipmanlarımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz !

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim için önemlidir

17 Nisan 2018
Su Gideri Açma için yorumlar kapalı
1.765 kez görüntülendi