Kanalizasyon Açma

Kanalizasyon Açma

Malatya kanalizasyon Açma Cihazı

 Malatya Kanalizasyon Açma Cihazı İle Kırmadan Tıkanmış olan kanalizasyon hatlarına,her hangi bir zarar vermeden ROBOT SİSTEMLERLE açıyoruz.Bu iş için geliştirilmiş olan 30m-100m 200m lik el itmeli özel su altı kameralarıyla tıkanma nedenlerini  müşterilerimize gösterip bir kopyasınıda teslim ediyoruz.
Bina ve iş yerlerinin önündeki logarlar, pimaş kanalları, tuvalet, lavabo gider kanalları tıkandığında, öncelikle kameralı görüntüleme sistemleri ile gider borularının içi baştan başa görüntülenerek sorunun sebebi anlaşılmaya çalışır, sonrasında robot cihazlarla tıkanıklık açılır, ancak internet sitelerinde fiyat yazan firmaların kameralı cihazları olmadığı için sadece direk tıkanıklığa müdahale ederler ve tam anlamıyla tıkalı olan kanalizasyonları açamazlar.

Bilinçli Bir Müşteri Olmak İçin Lütfen Okuyun !

Değerli müşterilerimiz, kanalizasyon tıkanıklığı açan bir firma aradığınız da, mutlaka kameralı cihazları var mı sorun, eğer yoksa kanalizasyonları tam olarak açamazlar, gelip geçici bir çözüm sunarlar ve kısa sürede tekrar servis çağırmak zorunda kalırsınız,

peki neden kameralı cihazları yok ?

sebebi ise, kameralı cihazlar çok pahalı cihazlardır, Türkiye’de sadece bir kaç firmada bulunan bu cihazlar son derece profesyonel bir kullanım gerektirmektedir. Bu tür firmalara boş yere paranızı kaptırmayın !.

Kanalizasyon açma çalışmalarını modern teknoloji ile yürüten kurumsal firmalar sorunların çözümünü kısa sürede sorunsuz bir şekilde tamamlamayı başarır. Eskiden günlerce haftalarca süren çalışmalar robot teknoloji yardımı ile sadece saatler içerisinde bitirilirken modern cihazlar ile etrafa daha fazla zarar vermeden ortadan kaldırılır.

işlemlerine ihtiyaç duyulmasının en önemli sebebi atık su tesisatlarının değişik nedenler dolayısıyla tıkanmalarına çözüm bulmaktır. Malatya kanalizasyon açma talepleri çoğunlukla iki şekilde gelmektedir. Bunlardan ilki kanalizasyon borularının tıkanması ile ilgilidir. Diğeri ise daire içerisinde pimaş tıkanması diye tabir edilen tıkanıklık neticesindedir. Özellikle şiddetli yağmurlar sonrasında etrafa atılmış olan çör çöpün su birikintisiyle birlikte sürüklenerek kanal borularının içerisinde sıkışıklığa sebep olması durumu yaygın bir şekilde karşılaşılan bir sorundur. Ayrıca yağmurun sebep olduğu bir diğer tıkanıklık çeşidi de çatılarda biriken kuş tüyü, toz vb. birikintilerin kanal giderleri çerisine dolarak buraları tıkaması durumudur.

malatya kanalizasyon açma

Malatya kanalizasyon tıkanıklığı açma

Yukarıda saydığımız tüm bu sorunların çözümü için Malatya kanalizasyon tıkanıklığı açma hizmetleri veren firmamıza ulaşmanız yeterli olacaktır. Tam donanımlı uzman personelimiz daha önce benzer binlerce probleme ürettikleri uzman çözümlerin vermiş olduğu engin tecrübeleri ile kanalizasyon açma işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde ve hızlıca halledeceklerdir. Kullanılan son teknoloji ürünü gider tıkanıklı ve kanal açma makinesi sorunu tamamen ortadan kaldıracaktır. Özellikle bina ana pimaşı denilen gider kanallarında bir tıkanıklık varsa bu durum siz dahil olmak üzere tüm daireleri olumsuz etkileyecektir. Bu noktada da kullanacağımız robot görüntüleme sistemleri sayesinde etrafı kırıp dökmeden sorunun kaynağını tespit ederek tıkanıklığı gidermekteyiz.

Malatya tuvalet tıkanıklığı açma

Tuvaletlerin tıkanması ve tıkanıklığın giderilmesi ile ilgili Malatya ili ve birçok cevre illere de hizmet vermekteyiz. Malatya tuvalet tıkanıklığı açma ile ilgili yaşadığınız sorunların, kesin çözümü ve hızlı bir şekilde tuvaletin giderlerinin açılması işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Uzman ekibimiz tarafından adresinize gelinerek, sorunun yerinde incelenmesi ve tıkanıklık açma ile ilgili maliyeti tutarı hakkında, ön bilgilendirmeden sonra, sizlerin de onayını alarak, Malatya da bulunan tuvalet tıkanıklığınız açılmaktadır.

Tıkalı kanallarla ilgili lavabo tıkanıklığı açma işlemleri de yapılmaktadır. Tıkanan lavabolar, mutfak lavabosu veya banyo lavabosu olabilir, bütün tıkanan giderler ile ilgili Malatya merkez de bulunan ekibimiz tarafından, hafta içi ve hafta sonu hizmet verilmektedir.

PROFESYONEL EKİP

Malatya pimaş açma malatya kanalizasyon ve tesisat olarak profesyonelliği kendine misyon edinmiş güler yüzlü personelimiz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

7/24 HİZMET

Firmamız 7/24 gider tıkanıklığı açma hizmeti vermektedir müşterilerimize bir telefon kadar uzağız siz arayın biz halledelim. Malatya kanalizasyon ve tesisatçı

ZAMANINDA TESLİM

Anlaşmaya bağlı olarak tıkanıklık açma,gider açma tesisatçı gibi tüm işlerimizi sözleşmede verdiğimiz zaman aralığında eksiksiz olarak teslim ediyoruz.

UYGUN FİYAT

Su kaçağı bulma, tuvalet açma, mutfak gideri açma, pimaş açma konusunda Sektörün en uygun fiyat aralığını firmamızda kaliteli hizmeti bulabilirsiniz.

uzun yıllara dayanan iş deneyimi uzman personeli son teknoloji ürünü makina ve araç gereç parkı ile her türlü tıkanıklık açma işlerinde uzman firmamız başta kanalizasyon foseptik kuyusu pis su gideri kanal açma lavabo tuvalet klozet banyo pimaş boru tıkanıklığı açma işlerinde 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

daire ev villa apartman işyeri ofis gibi mekanlarınızın kanalizasyon borularında su gider kanallarında lavabo tuvalet klozet mutfak pis su giderlerinde bir tıkanıklık meydana gelmesi durumunda  uzman tıkanıklık açma ustalarından oluşan ekibimiz arayabilirsiniz.

Malatya Kanalizasyon Açma

müşterilerimize verdiğimiz tıkanıklık açma fiyatları alanında müşteri memnuniyeti odaklı fiyat ve ücret politikası izleyen şirketimiz son teknoloji araçları sayesinde kırmadan dökmeden tıkanıklık yapan noktayı bulup arızayı gidermesinden dolayı müşteriler kırılan ve dökülen yerlerin tekrar fayans vs onarım temizlik işleri ile uğraşmadan sorunlarına çözüm bulmaktadırlar.

Malatya ve çevresinde verdiği kanalizasyon logar açma temizleme tıkanıklık açma hizmetlerinde ” müşteri memnuniyeti en ucuz fiyat kaliteli işçilik ” sloganı ile hizmet veren firmamız müşteri portföyünü her geçen gün zenginletmektedir.

Firmamız Kanalizasyoncu Malatya geneli Cihazla Nokta Arıza Tespiti Robotla Görüntüleme Sistemiyle Kanalizasyon Tıkanıklığı Logar Temizleme Pis-Su Gideri Tıkalı Pimaş Açma Kuyu Temizliği gibi faaliyetleri yerine getirme amacıyla kurulmuştur. Halkalı altyapı atık kanalları ortak kullanılan sistemler olmasından dolayı İşyeri, Fabrika Atık Boruları (Künk), Site, Konut, Bina Kanalizasyonu, Ev Kanalı, Mutfak, Banyo & Tuvalet giderleri problemleri en çok yaşanan sorunlar arasındadır. Kanalizasyon giderinin geçtiği bölgelerde oluşan çöküntüler, Yağışta yetersiz pimaş gideri, Hatalı kullanımlar tıkanıklığın oluşmasındaki sıralanabilecek nedenlerdendir. Tam bu noktada hizmet talep edebilirsiniz.

malatya kanalizasyon açma

malatya kanalizasyon erkan

malatya kanalizasyon ariza telefon malatya merkez/malatya

malatya belediyesi kanalizasyon arıza numarası

malatya maski kanalizasyon

malatya yeşilyurt belediyesi kanalizasyon

malatya battalgazi belediyesi kanalizasyon

erkan kanalizasyon malatya

 

02 Mayıs 2018
1.411 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?